Z-ca dyrektora przedszkola niepublicznego
Pół etatu

Przedszkole Uniwersyteckie w Poznaniu to nowo wybudowana i oddana do użytku w 2023 roku dynamicznie rozwijająca się placówka edukacyjna. Misją naszego przedszkola jest tworzenie inspirującego i bezpiecznego środowiska dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w którym mogą one rozwijać swoje talenty i umiejętności.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami przedszkola, w tym zatrudnianie, szkolenie i ocenianie personelu pedagogicznego i administracyjnego.
  • Planowanie i wdrażanie programów nauczania zgodnych z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej, uwzględniając sugestie rodziców.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia dzieci oraz personelu.
  • Zarządzanie budżetem przedszkola i kontrola wydatków w ramach budżetu.
  • Budowanie relacji z rodzicami, zespołem, lokalnymi społecznościami i instytucjami oraz stały kontakt z operatorem placówki (Fundacja UAM w Poznaniu).
  • Monitorowanie i ocenianie osiągnięć i postępów dzieci oraz opracowywanie strategii ich poprawy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela.
  • Co najmniej 5-letni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub dydaktycznej w charakterze nauczyciela akademickiego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu przedszkolem lub szkołą lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie oświatą.
  • Dobra znajomość przepisów dotyczących edukacji wczesnoszkolnej.
  • Umiejętności przywódcze, organizacyjne i zarządcze.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych.
  • Niekaralność.
  • Otwartość na nowe pomysły kadry i rodziców oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce oraz udział w innowacyjnych projektach edukacyjnych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie szkoleń oraz wsparcie zespołu w codziennej pracy.
  • Preferencyjną ofertę przedszkola dla dzieci pracowników.
  • Realny wpływ na kształtowanie programów nauczania.
  • Program kafeteryjny, karta Multisport, korzystna oferta ubezpieczenia grupowego.

Jeśli chcesz wspólnie z nami tworzyć miejsce przyjazne i wspierające rozwój dzieci, to zachęcamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego poprzez formularz aplikacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/tkami.

Informacja o danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie w Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z siedzibą w Poznaniu (61-612), przy ul. Rubież 46. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu 14 dni od zakończenia realizacji procesu rekrutacyjnego, a jeśli wyraził/a Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy + 14 dni od momentu ich przekazania.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Inspektor Ochrony Danych
mec. Natalia Wolska
Email: iod@ppnt.poznan.pl

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

Formularz
aplikacyjny

Załącz
  • Dopuszczalne rozszerzenia pliku: .pdf, .doc, .docx
  • Maksymalny rozmiar pliku: 3MB