Psycholog/pedagog specjalny

Szukamy doświadczonego psychologa, który dołączy do naszej jednostki prowadzącej innowacyjne i przyjazne dzieciom przedszkola. Nasza firma, łącząca biznes i nowoczesne technologie z pasją do edukacji, posiada dwa przedszkola, w których dbamy o wszechstronny rozwój najmłodszych. Współpracujemy z jednostkami akademickimi, tworząc atmosferę sprzyjającą intelektualnemu i emocjonalnemu rozwojowi dzieci.

Stanowisko: Psycholog Przedszkolny/Pedagog specjalny

Lokalizacja: Poznań

Obowiązki:

  • Indywidualna praca z dziećmi, wspierając ich rozwój emocjonalny i społeczny.
  • Wykonywanie diagnoz i prowadzenie terapii, gdy jest to potrzebne.
  • Współpraca z zespołem pedagogicznym i rodzicami w zakresie wsparcia psychologicznego.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla personelu przedszkolnego na temat psychologii dziecięcej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii lub pedagogiki specjalnej.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi, preferowana praca w przedszkolach.
  • Umiejętność diagnozowania i prowadzenia terapii dziecięcych.
  • Umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy w zespole.
  • Kreatywność i zaangażowanie w kreowanie programów wspierających rozwój dzieci.

Oferujemy:

  • Inspirujące środowisko pracy, gdzie biznes spotyka edukację.
  • Możliwość pracy z wyjątkowymi dziećmi i ich rodzicami.
  • Elastyczne godziny pracy i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Jak Aplikować: Jeśli jesteś gotów/a podjąć wyzwanie i przyczynić się do rozwoju dzieci w naszych przedszkolach, prześlij swoje CV poprzez formularz.

Do zobaczenia w naszych przedszkolach!

Informacja o danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie w Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza z siedzibą w Poznaniu (61-612), przy ul. Rubież 46. Dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu 14 dni od zakończenia realizacji procesu rekrutacyjnego, a jeśli wyraził/a Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy + 14 dni od momentu ich przekazania.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Inspektor Ochrony Danych
mec. Natalia Wolska
Email: natalia.wolska@ppnt.poznan.pl

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Formularz
aplikacyjny

Załącz
  • Dopuszczalne rozszerzenia pliku: .pdf, .doc, .docx
  • Maksymalny rozmiar pliku: 3MB